Oczywiście, że nie wybierzemy się na Teneryfę własnym samochodem – chociaż na upartego można to zrobić, od czego są promy. Jednakże lepsza opcja, a już na pewno szybsza, to dostanie się na wyspę samolotem, a następnie poruszanie się po niej wypożyczonym autem.

Drogi są bezpieczne?

Z całą pewnością nie musimy obawiać się o nic co ma związek z drogami na Teneryfie. Wszystko będzie w porządku, naprawdę nie musimy się obawiać o cokolwiek. Przede wszystkim powinniśmy docenić drogi na Teneryfie za to, iż najzwyczajniej w świecie jest co podziwiać. Na tej wyspie nie ma wielu wypadków, bo po prostu nikomu nie chce się jeździć szybko – po co, skoro można podziwiać niesamowite atrakcje?

Co warto zobaczyć?

To bardzo ogólne pytanie, tak naprawdę ciężko na nie odpowiedzieć. W naszym interesie jest to, aby w najbliższym czasie po prostu przejrzeć przewodnik, spisać najbardziej interesujące destynacje, a następnie ustalić trasę zwiedzania. Tylko mała uwaga – nie ma najmniejszego sensu zaliczać wszystkich atrakcyjnych punktów na mapie Teneryfy. Po co, lepiej iść na jakość, a nie ilość.