Nie zawsze chcemy wyjeżdżać na wakacje do ciepłych miejsc z biurem podróży. W sumie nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli załatwić wszystko na własną rękę. Co jak co, ale mamy XXI wiek, więc chociażby z tego powodu wszystko można ogarnąć na własną rękę. Bynajmniej nie jest to coś specjalnie skomplikowanego.

Jak to zrobić?

Przede wszystkim powinniśmy zabukować bilet na samolot, następnie pomyśleć o hotelu oraz ubezpieczeniu. Trzeba również zastanowić się nad transportem z lotniska, bo zapewne nie będziemy chcieli korzystać z usług taksówek – chociaż nawet jeżeli, to przecież nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy pojechali w kilka osób.

A co zwiedzić?

No cóż, atrakcji turystycznych na Teneryfie jest od zatrzęsienia. Jedni po prostu lecą na Teneryfę po to, aby wylegiwać się na plaży i pić drinki, inni zaś mają trochę większe wymagania. Jeżeli organizujemy wyprawę na własną rękę, to chyba jasne, że zapewne wypożyczymy samochód i będziemy zwiedzali najbardziej popularne kierunki. Chociaż te mniej popularne opcje również są godne sporego zainteresowania.