Jeżeli szukasz najbardziej interesujących atrakcji turystycznych na Teneryfie, po prostu musisz zapoznać się z dalszą częścią tego artykułu. Uwaga, ilość atrakcji jest długa, a artykuł długi nie będzie, więc od razu trzeba powiedzieć jedno – bez najmniejszego cienia wątpliwości nie jest to pełne zestawienie takich miejsc na Teneryfie, które najzwyczajniej w świecie trzeba zobaczyć.

Zabytkowe miasto La Laguna

Co prawda możemy mieć spore problemy z dostaniem się do tego miasta, to znaczy do jego centrum – najzwyczajniej w świecie problem ze znalezieniem miejsca parkingowego będzie spory. Oczywiście przy założeniu, iż wypożyczamy samochód. Jednakże mimo wszystko gra jest warta świeczki, bo La Laguna to wspaniałe miasto, pełne zabytków. Jednocześnie to jedno z takich miast, które poleca się turystom wtedy, gdy najzwyczajniej w świecie zapytają o to, gdzie poznają prawdziwego ducha Teneryfy.

Przyroda

Nie da się ukryć, że przyroda na Teneryfie jest niesamowita. Po prostu nie ma nawet takiej możliwości, abyśmy nie zakochali się w tej zróżnicowanej przyrodzie. Niby niewielka powierzchnia, a także zróżnicowanie…