To subiektywna opinia, ale najwspanialszym miastem na Teneryfie jest La Laguna. Jeżeli chcemy zobaczyć jak żyją prawdziwi mieszkańcy Teneryfy, po prostu chcemy zobaczyć typowe miasto w tej części świata, jak najbardziej La Laguna jest idealnym kierunkiem dla nas. Co do tego ciężko mieć jakiekolwiek wątpliwości.

Co jest ciekawego w La Lagunie?

No właśnie możliwość zobaczenia około 150-tysięcznego miasta, które jest złożone głównie z lokalsów, to wspaniała sprawa. Bardzo często ludzie niejako zapominają o tym, jak niesamowicie istotne jest to, aby poznawać prawdziwe życie w danym kurorcie, jest to idealna okazja do tego, aby czegoś sensownego się dowiedzieć, zobaczyć coś fajnego.

La Laguna jest na liście Unesco

Co jak co, ale wejście na tę listę wcale nie należy do prostych. Sporo włodarzy miast i regionów turystycznych próbowało, udało się niewielu. Nie wspominając o tym, że nawet jeżeli dostaniemy się na tę listę, to wcale nie jest powiedziane, iż będziemy na niej stale. Jeżeli władze La Laguny przestaną dbać o miasto, nie będzie przyjazne, po prostu wylecą z tego prestiżowego zestawienia!